Series
Ratings
17
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 1.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0