Movies
Ratings
400
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0