Series
Ratings
21
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
KaosRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5- DoubtRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5