Titles you rated
Gerald's GameRated ★ 0.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
The Green InfernoRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 2.0- SawRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
TwoRated ★ 0.5
UnsaneRated ★ 4.0
The UnholyRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.5
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 0.5
Nobody KnowsRated ★ 2.0