Titles you rated
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Rainbow FirefliesRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
DumboRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Shrek the HallsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 1.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0- My FatherRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0