Series
Ratings
41
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 1.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Black KnightRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
My Secret TerriusRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 1.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0