Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.5
SoulRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.5
RamsRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
A Whisker AwayRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0