Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Next in FashionRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 4.5
Super BandRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
GoblinRated ★ 4.0