Movies
Ratings
494
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5