Series
Ratings
120
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 4.0
BerlinRated ★ 2.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 5.0