Movies
Ratings
200
Battlefield HeroesRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
QuickRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
BlindRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0