Titles you rated
Desperate Mr. XRated ★ 3.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 1.0
Succession Season 3Rated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0