Movies
Ratings
540
UprisingRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ArgylleRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0