Series
Ratings
48
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0