Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 2.5
KikujiroRated ★ 2.0
VenomRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Ballad of a SoldierRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5