Series
Ratings
39
AdolescenceRated ★ 4.0- AccompliceRated ★ 3.0
- AccompliceRated ★ 2.5
Money GameRated ★ 2.5
The Great Escape 4Rated ★ 2.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.5
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
- 코코몽Rated ★ 2.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Ninjago: Rise of the SnakesRated ★ 2.5- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 4.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.5
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0