Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5