Series
Ratings
90
The WitchRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 3.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0- A Chivalry of the Failed KnightRated ★ 3.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0