Series
Ratings
108
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Pegasus MarketRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0- DamoRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0