Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
NANARated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- The Future DiaryRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Black CloverRated ★ 5.0- Black Clover Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0