Movies
Ratings
452
The Exit 8Rated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0
Carl’s DateRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5