Movies
Ratings
269
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.0
KneecapRated ★ 3.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Story of the Last ChrysanthemumRated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5