Movies
Ratings
856
The SubstanceRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Pain HustlersRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 2.5