Movies
Ratings
20
Mary PoppinsRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0