Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0