Titles you rated
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
Migi & DaliRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0