Series
Ratings
13
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0