Titles you rated
MidsommarRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 4.0
Joshua: Teenager vs. SuperpowerRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
Holy HellRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0