Titles you rated
True DetectiveRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.5
- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Love for Love's SakeRated ★ 3.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 2.5
Sweet Tooth Season 3Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5