Series
Ratings
19
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0