Movies
Ratings
96
TangledRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0