Series
Ratings
355
The ManipulatedRated ★ 1.0- 태풍상사Rated ★ 0.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
The Devil's PlanRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 0.5
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 1.5