Movies
Ratings
372
The New King of ComedyRated ★ 1.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5