Movies
Ratings
1022
EscapeRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Seoul StationRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0