Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 1.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5- 세계테마기행 - 중국음식기행, 윈난Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 3.0
Temptation IslandRated ★ 2.5
The CircleRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0