Titles you rated
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5