Titles you rated
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Life ListRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5