Movies
Ratings
144
MadagascarRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5