Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Millennium ActressRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5