Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 2.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 0.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5