Movies
Ratings
31
The ChaserRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0