Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5