Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
Badland HuntersRated ★ 1.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
GintamaRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 2.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.5