Series
Ratings
123
KarmaRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 5.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 1.0- Running Man2 Part 1Rated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 1.5- Running ManRated ★ 2.5
Gintama'Rated ★ 1.0
Gurren LagannRated ★ 1.0- Fairy TailRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 1.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 1.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 1.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 1.0