Series
Ratings
13
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0