Titles you rated
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 0.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0