Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5