Series
Ratings
16
Chainsaw ManRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5