Movies
Ratings
121
Extreme JobRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.5- Detective Conan: The Culprit from the PastRated ★ 2.0
BossRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The First Girl I LoveRated ★ 2.0
Single in SeoulRated ★ 3.5
Bad MomsRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 3.5
CluelessRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5