Titles you rated
Deep ImpactRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Nut JobRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Thunder and the House of MagicRated ★ 5.0
CatwomanRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
The Flight Before ChristmasRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 5.0
RioRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0